PROFESSIONAL

TRANSPORT

tel. +48 502 188 887

WYJAZDY JEDNODNIOWE

previous arrow
next arrow
Slider

WYJAZDY JEDNODNIOWE

Pragniemy zaoferować Państwu pakiety usług wyjazdów jednodniowych z Wrocławia, które powstały dla zapewnienia najwyższego poziomu usług transportu podczas podróżowania. Wyróżniamy się poziomem usług, komfortem, wygodą i bezpieczeństwem. Zawsze jesteśmy w gotowości. Kultura i elegancja są w Naszej Firmie surowo przestrzegane.

Specjalizujemy się w szczególności w transporcie Gości z zagranicy poprzez wynajem samochodu lub busa z kierowcą. Specjalizujemy się również w wyjazdach jednodniowych podczas których towarzyszą Państwu nasi licencjonowani i doświadczenie kierowcy posługujący się językiem angielskim. Jesteśmy konkurencyjni a zarazem stawiamy na najwyższy poziom usług.

Wszystkie Nasze samochody w tym samochody osobowe, minibusy czy busy są klimatyzowane i bardzo wygodne a marką naszych samochodów jest Mercedes.

Usługa door to door: odbiór Gości z wyznaczonego miejsca np. z lotniska, hotelu, podanego adresu i odwiezienie Gości pod wyznaczone miejsce.

Dodatkowo zapewniamy przewodnika mówiącego w języku polskim, j. niemieckim, j. angielskim, j. rosyjskim, j. włoskim czy w j. hiszpańskim.

Każdy wyjazd można dowolnie dobrać i konfigurować według swoich zainteresowań i hobby.

Oferujemy wyjazdy jednodniowe z Wrocławia do każdego miejsca w Polsce i Europie.

©2021 Professional Transport.